O zdravotnictví ve státním rozpočtu se většinou mluví jedním číslem. Ministerstvo financí ho v září shrnulo větou „Rekordní peníze poputují do zdravotnictví.“ a doplnilo, že příjmy veřejného zdravotního pojištění vzrostou o víc než 50 miliard na 605 miliard korun. Většina těch peněz ale ministerstvem zdravotnictví neprochází. Jdou přes platbu za státní pojištěnce do zdravotních pojišťoven a od nich k nemocnicím a lékařům. Vlastní rozpočet ministerstva, kapitola 335, je mnohem menší a slouží k něčemu jinému. Platí z něj hygienické stanice, lékovou agenturu SÚKL, státní statistiku zdravotnictví, rezidenční místa pro mladé lékaře, zdravotnický výzkum, leteckou záchrannou službu a hlavně stavby ve fakultních nemocnicích. Kapitolní sešit na rok 2027 má 174 stran a je to nejpodrobnější dostupný popis toho, kam tahle část peněz půjde.
Zdroj: MZ, Návrh rozpočtu na rok 2027 kapitoly 335 – Ministerstvo zdravotnictví (kapitolní sešit, 12. 10. 2026), souhrnné ukazatele, kap. 7 a 8, příloha č. 8; MZ, Ukazatele kapitoly 335 pro období 2026–2028; MF, TZ 21. 9. 2026. Rozdíly a podíly jsou výpočet redakce.
Kudy tečou peníze: kapitola ministerstva a peníze pojišťoven
Než se pustíme do jednotlivých položek, je potřeba vědět, co kapitola 335 vůbec pokrývá. Nejčastější omyl je zaměňovat ji s výdaji na zdravotnictví. Návrh státního rozpočtu na rok 2027, který vláda schválila 21. září, počítá s výdaji 2 584,6 miliardy korun a schodkem 386 miliard. Ministerstvo zdravotnictví z toho dostane 13,04 miliardy, tedy půl procenta. Zdravotní péče se ale platí hlavně z veřejného zdravotního pojištění. To má podle ministerstva financí v roce 2027 vybrat 605 miliard.
Most mezi státním rozpočtem a pojištěním tvoří platba za státní pojištěnce, tedy za děti, důchodce, studenty, nezaměstnané a další skupiny, za které pojistné odvádí stát. Rozpočtově nepatří pod ministerstvo zdravotnictví, ale pod ministerstvo financí. Letos stát posílá 2 188 korun měsíčně za každého z přibližně šesti milionů státních pojištěnců, za rok tedy zhruba 158 miliard korun (výpočet redakce). Samotná tahle platba je přes dvanáctkrát větší než celý rozpočet ministerstva. Pro rok 2027 s ní vládní návrh počítá vyšší o 18 miliard. O její konečné výši rozhoduje sněmovna v novele zákona o pojistném (tisk 235); podrobně jsme ji rozebrali v článku Jedna platba, čtyři čísla.
- Státní rozpočet: výdaje 2 584,6 mld Kč
- Kapitola 335 – MZ: 13,04 mld Kč (0,5 %)
- Úřady resortu (hygiena, SÚKL, ÚZIS…), rezidence, výzkum, dotace, letecká záchranka
- Investice do fakultních nemocnic a příspěvky na provoz přímo řízených organizací
- Pojistné zaměstnanců, zaměstnavatelů a OSVČ + platba státu za státní pojištěnce (letos ≈ 158 mld Kč, pro rok 2027 vláda počítá s +18 mld Kč)
- Zdravotní pojišťovny: příjmy 605 mld Kč (+50 mld Kč)
- Poskytovatelé péče podle úhradové vyhlášky a smluv
- Z toho 43 přímo řízených organizací MZ: výnosy z prodeje služeb 156,8 mld Kč
Zdroj: MF, TZ 21. 9. 2026 (výdaje státního rozpočtu, příjmy veřejného zdravotního pojištění); MZ, kapitolní sešit 2027 (kapitola 335, příloha č. 8 — rozpočet nákladů a výnosů příspěvkových organizací); ČTK 2. 9. 2026 (navýšení platby v návrhu rozpočtu). Roční platba za státní pojištěnce 2026 je výpočet redakce (2 188 Kč × 12 × 6,016 mil. pojištěnců). Schéma je zjednodušené: pojišťovny platí všem poskytovatelům, nejen přímo řízeným organizacím.
Organigram: kdo z kapitoly 335 žije
Kapitola se dělí na tři vrstvy. Nahoře je ústřední orgán, tedy samotné ministerstvo. Jeho rozpočet 10,24 miliardy vypadá velký, ale většina z něj jen protéká dál: na stavby v nemocnicích, výzkumné granty, rezidenční místa a dotace. Na vlastní chod úřadu včetně 530 úvazků připadá 1,13 miliardy. Druhou vrstvou jsou organizační složky státu, tedy úřady bez vlastní právní subjektivity, které rozpočet přímo čerpají. Patří sem 14 hygienických stanic, SÚKL, ÚZIS, Národní lékařská knihovna, Koordinační středisko transplantací a Agentura pro zdravotnický výzkum. Třetí vrstvou jsou příspěvkové organizace, hlavně fakultní nemocnice a specializované ústavy. Ty hospodaří samostatně a z kapitoly dostávají jen příspěvky a investice.
1 980,2 mil. Kč · 2 114 úvazků
216,5 mil. Kč · 314 úvazků
388,3 mil. Kč běžné + 120 mil. Kč investice
VFN, FN Motol a Homolka, FN Královské Vinohrady, Thomayerova, Bulovka, FN Brno, u sv. Anny, Olomouc, Ostrava, Plzeň, Hradec Králové
IKEM, MOÚ, ÚHKT, ÚPMD, CKTCH, Endokrinologický a Revmatologický ústav, Kladruby, Janov, Košumberk, Lázně Kynžvart
10 psychiatrických nemocnic, 2 léčebny, 3 dětské psychiatrické nemocnice, Národní ústav duševního zdraví
Státní zdravotní ústav (448 úvazků, jediný v regulaci zaměstnanosti), zdravotní ústavy Ostrava a Ústí nad Labem
IPVZ, Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů
Zdroj: MZ, kapitolní sešit 2027 — kap. 3 až 6, tabulky běžných výdajů podle finančních míst, příloha č. 7 (seznam příspěvkových organizací) a č. 8 (rozpočet nákladů a výnosů příspěvkových organizací, úvazky v celoročním vyjádření). Úvazky organizačních složek jsou závazný limit pro rok 2027. Výdaje ministerstva, správních úřadů a ostatních složek dávají dohromady celou kapitolu (10 235,3 + 2 196,7 + 609,2 = 13 041,2 mil. Kč). Náklady příspěvkových organizací nejsou výdaji kapitoly. Pozn.: příloha č. 7 uvádí ve výčtu i ÚZIS, který sešit jinde vede jako organizační složku státu. Zde je zařazen podle finančního místa. Organigram ukazuje rozpočtovou strukturu, ne vnitřní organizační řád ministerstva.
Nejvíc úřednických míst mají hygienické stanice: 2 114 z 3 250 úvazků v organizačních složkách. Jejich rozpočet se liší podle velikosti kraje. Středočeská, moravskoslezská a jihomoravská stanice mají každá přes 218 milionů, karlovarská 64 milionů.
Zdroj: MZ, kapitolní sešit 2027, kap. 2.2.2 — běžné výdaje podle finančních míst. Součet 1 979,8 mil. Kč; jihomoravská stanice má navíc 0,4 mil. Kč kapitálových výdajů z IROP.
Jak se kapitola vyvíjí: covidové roky, propad a návrat k třinácti miliardám
Sešit obsahuje i vývojovou řadu od roku 2022. Je v ní potřeba odlišit dvě věci. Roky 2022 až 2025 ukazují skutečně vyčerpané výdaje, rok 2026 schválený rozpočet a rok 2027 návrh. Skutečnost bývá vyšší než schválený rozpočet, protože se během roku přidávají rozpočtová opatření a nevyčerpané peníze z minulých let. U let 2022 a 2023 sešit sám poznamenává, že skutečnost ovlivnila pandemie.
Zdroj: MZ, kapitolní sešit 2027, příloha č. 9 — přehled plnění příjmů a čerpání výdajů kapitoly 335 (skutečnost k 31. 12. 2022–2025, schválený rozpočet 2026, návrh 2027). Skutečnost a rozpočet nejsou stejné veličiny.
Jedno srovnání ukazuje, jak málo vypovídá samotný střednědobý výhled. Střednědobý výhled, který ministerstvo zveřejnilo spolu se schváleným rozpočtem na rok 2026, počítal pro rok 2027 s výdaji kapitoly 8,50 miliardy korun. Návrh je o 4,54 miliardy vyšší (výpočet redakce). Srpnový návrh ministerstva financí dal kapitole 12,68 miliardy. Na jednání vlády ministerstvo získalo dalších 360 milionů a skončilo na 13,04 miliardy.
Šest ukazatelů: co roste a co klesá
Sněmovna schvaluje kapitolu ve specifických ukazatelích, tedy v šesti velkých položkách podle odvětvového třídění rozpočtové skladby. Teprve jejich srovnání s letoškem ukazuje, jak velký přesun se pod stabilním součtem odehrává.
| Ukazatel | 2026 schváleno | 2027 návrh | Změna | Změna % |
|---|---|---|---|---|
| Výdaje na státní správu | 2 559,0 | 3 329,7 | +770,6 | +30,1 % |
| Výzkum a vývoj ve zdravotnictví | 2 044,4 | 2 130,0 | +85,6 | +4,2 % |
| Lůžková péče | 1 048,1 | 2 240,1 | +1 192,0 | +113,7 % |
| Zvláštní zdravotnická zařízení a služby | 2 105,5 | 1 885,3 | −220,2 | −10,5 % |
| Zdravotnické programy | 4 157,2 | 2 389,1 | −1 768,1 | −42,5 % |
| Ostatní činnosti ve zdravotnictví | 767,6 | 1 067,0 | +299,4 | +39,0 % |
| Celkem | 12 681,8 | 13 041,2 | +359,4 | +2,8 % |
Zdroj: MZ, Ukazatele kapitoly 335 pro rozpočtové období 2026–2028 (schválený rozpočet 2026); MZ, kapitolní sešit 2027, příloha č. 1 (závazné ukazatele 2027). Změny jsou výpočet redakce.
Lůžková péče se víc než zdvojnásobuje, ale nejde o peníze na provoz nemocnic. Ze 2,24 miliardy připadá 2,135 miliardy na investiční programy, tedy na stavby. Na provozní příspěvky nemocnicím a ústavům zbývá 105 milionů. Zdravotnické programy naopak ztrácejí skoro polovinu, protože v nich byly evropské projekty a ty končí. Státní správa roste o 771 milionů. Přispívají k tomu vyšší platy, přesun protidrogové agendy z Úřadu vlády a 347 milionů kapitálových výdajů, z velké části na informační systémy ministerstva. Ostatní činnosti rostou hlavně kvůli rezidenčním místům.
Evropské peníze odcházejí
Největší změnou roku 2027 je konec Národního plánu obnovy. Letos kapitola obsahuje pět grantů z tohoto nástroje za 1,26 miliardy korun. Největší z nich je onkologická prevence a péče s 627 miliony, dále digitalizace a modernizace služeb. Pro rok 2027 už v návrhu žádný grant z NPO není. Klesají i celkové příjmy z rozpočtu EU, z 1,87 na 1,39 miliardy. Ještě výraznější je pokles výdajů na projekty spolufinancované z EU, které musí stát dorovnávat ze svého. Letos jich bylo 4,07 miliardy, z toho 2,2 miliardy ze státního rozpočtu. Pro rok 2027 je to 1,68 miliardy a z toho jen 288 milionů ze státního rozpočtu.
| Nástroj | Státní rozpočet | EU / FM | Celkem | Na co |
|---|---|---|---|---|
| IROP 2021–2027 | 140,8 | 769,0 | 909,8 | urgentní příjmy, psychiatrie, paliativní a následná péče, kyberbezpečnost, eHealth |
| OP Zaměstnanost+ | 88,0 | 335,0 | 423,0 | akutní psychiatrie, geriatrie, centra duševního zdraví, screeningy ÚZIS |
| Modernizační fond | 80,0 | 200,0 | 280,0 | předfinancování energetických úspor |
| OP Životní prostředí | 0,0 | 80,0 | 80,0 | energetická účinnost budov |
| EHP/Norsko 4 | 9,0 | 51,0 | 60,0 | nový program Zdraví2: duševní zdraví dětí, zdraví žen, AMR |
| Švýcarsko-česká spolupráce 2 | 7,2 | 47,5 | 54,6 | Program domácí péče (projekty KOPEC a KOMPAS) |
| Horizont Evropa a EUDA | 36,5 | 4,5 | 41,0 | evropská výzkumná partnerství, drogová agentura EU |
| Národní plán obnovy | — | — | 0,0 | letos 1 261,1 mil. Kč; v návrhu 2027 už žádný grant |
| Celkem | 361,5 | 1 487,0 | 1 848,5 |
Zdroj: MZ, kapitolní sešit 2027, kap. 7 (rozpočtovaný limit EU/FM); u NPO tabulky rozpisu rozpočtu 2026 (pět grantů NPO: 282,4 + 268,6 + 61,8 + 626,7 + 21,6 mil. Kč, součet je výpočet redakce). Hodnoty zaokrouhleny na desetiny milionu. U IROP sešit odhaduje skutečné výdaje v roce 2027 na 1 592 mil. Kč, rozdíl mají pokrýt nevyčerpané peníze z minulých let.
Tady se dá vysvětlit i sporné „2,2 miliardy navíc“. Ministr Vojtěch už od srpna namítá, že srovnání celkových částek nevystihuje skutečný prostor ministerstva. Podle něj „reálně bude mít ministerstvo o zhruba 2,2 miliardy korun více“. Pokud se od celkových výdajů odečtou výdaje spolufinancované z EU a finančních mechanismů včetně státního podílu, jak je uvádějí průřezové ukazatele kapitoly (2026: 4 066,5 + 39,0 mil. Kč; 2027: 1 676,8 + 114,6 mil. Kč), zbude letos 8,58 miliardy a v návrhu 2027 11,25 miliardy. Rozdíl je 2,67 miliardy (výpočet redakce). Tabulka výše dává pro rok 2027 vyšší součet 1 848,5 mil. Kč, protože navíc obsahuje 57 mil. Kč nezpůsobilých výdajů projektů IROP, které stát platí celé sám. Pro rok 2026 takový rozpis k dispozici není, proto obě léta srovnáváme podle průřezových ukazatelů. Kdyby se pro rok 2027 odečetl součet tabulky, vyšel by rozdíl 2,62 miliardy. Ministrova formulace tedy sedí, pokud se počítá jen s národními penězi. Neznamená to ale, že by resort jako celek měl víc. Evropské projekty mizí a s nimi i služby a investice, které se z nich platily.
Místo evropských peněz státní stavby
Druhou velkou změnou je návrat státních investic. Národní programy reprodukce majetku, tedy investice placené čistě ze státního rozpočtu, mají v roce 2027 dostat 2,612 miliardy. Je to o 1,609 miliardy víc než letos. Sešit k tomu přikládá graf za jedenáct let. Ukazuje, že stát investuje do svých nemocnic nepravidelně: střídají se roky kolem 2–3 miliard s propady pod jednu miliardu.
Zdroj: MZ, kapitolní sešit 2027, kap. 8, graf „Trend rozpočtu výdajů na programové financování za období 2017–2027“. Hodnoty redakce převzala z popisků grafu v sešitu; vrchol řady je rok 2025 s 2 958,9 mil. Kč. Jde o rozpočtované částky, ne o skutečně proinvestované peníze.
Na pokračování akcí zahájených v minulých letech jde 2,04 miliardy, tedy 78,1 % investic z národních programů. Jde o pět velkých akcí ve fakultních nemocnicích. Nejvíc peněz pro rok 2027 dostane nový pavilon B ve FN Olomouc a modernizace chirurgie ve FN Hradec Králové. Ve výhledu na roky 2028 a 2029 přibývá peněz hlavně pro Plzeň a Brno. U brněnské porodnice sešit uvádí, že je „pozastaveno zahájení vlastní stavby původně plánované na 1. 6. 2026; je prováděna revize projektu“.
| Akce / program | 2027 | 2028 | 2029 | Stav podle sešitu |
|---|---|---|---|---|
| FN Olomouc — nová budova B | 767,7 | 518,5 | 0,0 | stavba probíhá podle harmonogramu |
| FN Hradec Králové — chirurgie | 609,1 | 680,5 | 72,4 | stavba probíhá podle harmonogramu |
| Thomayerova nem. — urgentní příjem | 323,9 | 142,6 | 289,7 | dotace 7/2026, stavba zahájena 8/2026 |
| FN Brno — gynekologie a porodnictví | 174,2 | 200,0 | 319,8 | zahájení stavby pozastaveno, revize projektu |
| FN Plzeň — pavilon chirurgie | 165,0 | 660,0 | 667,6 | stavba zahájena 6/2026 |
| Nový program elektronizace zdravotnictví (335 52) | 412,0 | — | — | program teprve půjde ke schválení na MF; ve výhledu bez peněz |
| Obnova fakultních a státních nemocnic (335 12) | 54,6 | 33,4 | 900,0 | akce se rozepíší po schválení rozpočtu |
| Krizová připravenost zdravotnických zařízení (335 81) | 40,5 | 45,0 | 45,0 | započítáno do výdajů na obranu |
Zdroj: MZ, kapitolní sešit 2027, kap. 8 a příloha č. 10 (detailní rozpis RISPF). Částky jsou podíl státního rozpočtu. Velké stavby financují nemocnice zčásti i z vlastních zdrojů a úvěrů; v programu 135 09 dávají příjemci podle přílohy č. 11 pro rok 2027 vlastních 719,4 mil. Kč.
Za pozornost stojí řádek elektronizace. Na „Rozvoj centrálních služeb elektronizace zdravotnictví“ je pro rok 2027 vyčleněno 412 milionů. Podle sešitu jde ale o „nově připravovaný program reprodukce majetku, který bude předložen Ministerstvu financí ke schválení“, a pro roky 2028 a 2029 v něm peníze zajištěné nejsou. Souvisí to s otázkou, kdo převezme provoz e-zdravotnictví po vyčerpání evropských peněz. Tu jsme rozebírali v článku o financování NCEZ.
Lidé: platy úředníků a rezidenční místa
Na platy a ostatní platby za práci v organizačních složkách navrhuje ministerstvo 2,228 miliardy, o 316 milionů víc než letos (výpočet redakce). Součástí jsou valorizace o 4 000 korun měsíčně na zaměstnance na ministerstvu a v SÚKL a o 5 000 korun v hygienických stanicích, ostatních složkách a Státním zdravotním ústavu. Dále přesun protidrogové agendy z Úřadu vlády, 13 nových míst v SÚKL pro regulaci úhrad zvlášť účtovaných prostředků a 114 milionů na pracovníky evropských projektů. Limit zaměstnanců kapitoly včetně SZÚ stoupá z 3 663 na 3 698 úvazků.
Pro zdravotnictví mimo úřady je důležitější položka rezidenčních míst, tedy státních dotací na specializační vzdělávání. Na lékaře jde 736,7 milionu. Měsíční dotace na celé specializační vzdělávání se má zvýšit z 50 000 korun (v pediatrii 57 000) na 70 000 korun. V oboru všeobecné praktické lékařství se má vyhlásit 200 míst místo dosavadních 140. Celkem ministerstvo plánuje 300 nových rezidenčních míst a dalších 590 rezidentů bude pokračovat ve vzdělávání z minulých let. Sešit navýšení popisuje „jako reakce na suboptimální dostupnost primární péče v některých regionech“ a dodává, že menší praxe nemohou mladým lékařům nabídnout stejné mzdy jako velké nemocnice.
Zdroj: MZ, kapitolní sešit 2027, kap. 3.2.6 a příloha č. 10 (dotační titul „Specializační vzdělávání lékaři — dotace na celé specializační vzdělávání“). Stejně klesá výhled u rezidenčních míst nelékařů (70 → 40 → 30 mil. Kč) a u dotací univerzitám (91 → 75 → 50 mil. Kč).
Výhled tu ale jde proti slibu. Rezidence je víceletý závazek: rezident nastoupený v roce 2027 dostává dotaci i v dalších letech. Rozpočtový výhled přitom na tento titul počítá s poklesem na 581 milionů v roce 2028 a na 420 milionů v roce 2029. Sešit to nekomentuje. Střednědobé výhledy se sice každý rok přepisují, jak ukázal i rozdíl 8,5 a 13,0 miliardy u celé kapitoly. Pro mladého lékaře, který se rozhoduje, jestli jít do praktického lékařství, to ale jistota není. U nelékařských oborů sešit připomíná pokles z 613 vyhlášených rezidenčních míst v roce 2023 na 304 míst za roky 2025 a 2026 dohromady. Navrhovaných 70 milionů má počet míst opět zvýšit, hlavně v dětské psychiatrii a u psychologů ve zdravotnictví.
Co je v kapitole nového a co z ní mizí
Nově: protidrogová politika — 500 mil. Kč
Financování adiktologických služeb přešlo s agendou z Úřadu vlády na ministerstvo. Peníze jsou rozdělené takto: 180 mil. na služby snižování rizik, 137 mil. na ambulantní léčbu, 85 mil. na prevenci, 52 mil. na pobytovou léčbu, 34 mil. na následnou péči a 12 mil. na výzkum a metodiku. Sešit uvádí, že dostupnost substituční léčby pro závislé na opioidech „pokrývá pouze cca 50 % klientů“.
Výzkum: 2,13 mld. Kč, o 4,2 % víc
Účelová podpora na granty je 1,33 mld. Kč a institucionální podpora 19 výzkumných organizací resortu 740 mil. Kč. Úspěšnost návrhů ve veřejných soutěžích se podle sešitu drží na 20–21 %. Ministerstvo samo píše, že výše účelové podpory „je dlouhodobě nedostačující a má klesající tendenci“.
Letecká záchranná služba — 649,4 mil. Kč
Smlouva s provozovateli platí do roku 2028. Z deseti stanovišť provozuje šest společnost DSA, dvě slovenská Air Transport Europe a dvě stát: v Praze Letecká služba Policie ČR, v Plzni armáda.
Očkovací látky — z 514 na 30 mil. Kč
Průřezový ukazatel výdajů na očkování a pandemický plán měl letos 514 milionů. Pro rok 2027 zbývá 30 milionů na vakcíny pro zvláštní a mimořádná očkování a pro lidi, kteří nejsou v Česku pojištěni. Sešit pokles proti letošku nekomentuje.
Co v rozpočtu chybí
Závěr sešitu otevřeně uvádí, které výdaje návrh nepokrývá. Patří k nim jednorázové odškodnění osob sterilizovaných v rozporu s právem, které kapitola musí platit podle zákona č. 297/2021 Sb. („Tyto výdaje nebyly do návrhu rozpočtu zohledněny.“). Dále možné odškodnění po očkování a výdaje na soudní spory z nákupů v době pandemie covidu-19. Na ně ministerstvo podle potřeby požádá ministerstvo financí o posílení rozpočtu během roku. Současně varuje, že návrh je napjatý: „případné krácení by mohlo ohrozit plnění závazků kapitoly a vést k omezení nebo pozastavení financování vybraných činností.“
Nemocnice, které ministerstvo řídí: 174 miliard mimo kapitolu
Kapitolní sešit obsahuje i přílohu, která rozpočtem kapitoly není, ale ukazuje skutečné měřítko odpovědnosti ministerstva. Je to souhrnný rozpočet nákladů a výnosů jeho příspěvkových organizací, tedy fakultních nemocnic, specializovaných ústavů a psychiatrických nemocnic. Jejich náklady mají v roce 2027 dosáhnout 174,1 miliardy korun. Z prodeje služeb, hlavně z úhrad zdravotních pojišťoven, mají získat 156,8 miliardy. Transfery od státu tvoří jen 3,6 miliardy.
| Ukazatel | 2025 skutečnost | 2026 schváleno | 2027 návrh | 2028 výhled | 2029 výhled |
|---|---|---|---|---|---|
| Náklady celkem (mld Kč) | 154,1 | 168,3 | 174,1 | 180,1 | 187,2 |
| z toho mzdové náklady (mld Kč) | 53,0 | 58,7 | 61,1 | 63,0 | 65,4 |
| z toho spotřeba materiálu (mld Kč) | 57,6 | 62,7 | 65,3 | 68,1 | 71,4 |
| Výnosy z prodeje služeb (mld Kč) | 143,2 | 151,2 | 156,8 | 162,2 | 168,8 |
| Úvazky (přepočtené) | 63 884 | 66 931 | 67 422 | 67 752 | 68 210 |
| Průměrný měsíční plat (Kč) | 68 328 | 72 182 | 74 645 | 76 621 | 78 897 |
Zdroj: MZ, kapitolní sešit 2027, příloha č. 8 — přehled o rozpočtu nákladů a výnosů státních příspěvkových organizací kapitoly 335, hlavní činnost (souhrnný sumář, stav k 29. 9. 2026). U skutečnosti 2025 jde o průměrný evidenční počet zaměstnanců, u ostatních let o úvazky v celoročním vyjádření. Spotřeba materiálu zahrnuje i léčiva a zdravotnický materiál.
Tabulka ukazuje tlak, o kterém jsme psali u úhradové vyhlášky 2027. Náklady přímo řízených organizací rostou mezi lety 2026 a 2027 o 3,4 % a výnosy z prodeje služeb o 3,7 %. Podle plánu tedy nemocnice hospodaří zhruba vyrovnaně: výsledek hospodaření po zdanění je v návrhu pro roky 2027–2029 nula. Zda to vyjde, nerozhodne kapitola 335, ale úhrady zdravotních pojišťoven a výše platby za státní pojištěnce.
Co bude dál
-
Instrukce ministryně financí
Závazné parametry pro sestavení kapitol (čj. MF–33031/2026/1404-2).
-
Návrh ministerstva financí
Kapitola MZ 12,68 mld Kč, schodek státního rozpočtu 389 mld Kč.
-
Vláda schválila návrh rozpočtu
Kapitola MZ 13,04 mld Kč, schodek 386 mld Kč.
-
Sněmovní tisk 324
Návrh doručen sněmovně a přikázán rozpočtovému výboru.
-
Kapitolní sešit podepsán, sněmovna začíná
Ministr podepsal podklad pro výbor pro zdravotnictví; tisk 324 je navržen na pořad 34. schůze od 13. 10.
Teď -
Projednání kapitoly ve výborech a závěrečné hlasování
V prvním čtení sněmovna schvaluje hlavní parametry rozpočtu. Kapitoly projednávají výbory a změny mezi nimi lze navrhovat až ve druhém čtení.
Na co se při projednávání dívat: zda poslanci sáhnou na investiční řádky, které tvoří největší a nejpružnější část kapitoly; zda se do výhledu promítne závazek k rezidenčním místům; zda nový program elektronizace dostane schválenou dokumentaci a peníze i na další roky. A hlavně jak dopadne platba za státní pojištěnce. Ta sice v kapitole ministerstva není, ale rozhodne, s kolika penězi bude v roce 2027 hospodařit celé zdravotnictví včetně 43 organizací z organigramu výše.
Jak číst čísla: Všechny hodnoty kapitoly 335 pocházejí z kapitolního sešitu, který ministr zdravotnictví podepsal 12. 10. 2026, a ze schválených ukazatelů kapitoly pro rok 2026. Jde o návrh, o kterém rozhodne sněmovna. Rozdíly, procenta, podíly a součty označené jako výpočet redakce v sešitu nejsou. Vývojová řada míchá skutečnost let 2022–2025 s rozpočtem 2026 a návrhem 2027; tyto veličiny nejsou přímo srovnatelné. Graf investic redakce převzala z popisků grafu v sešitu. Náklady příspěvkových organizací nejsou výdaji státního rozpočtu.